Kiraz Mevsimi 39.Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 39.Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir.

Öykü’nün açıklaması herkes için büyük bir şoktur. Süpriz karar veren sadece onlar değildir. Aile yemeğinde bu kez hiç umulmadık birileri şaşırtır herkesi. Bu gelişmenin ardından Öykü annesinin evine dönecektir. Ancak Ayaz izin vermez. Öykü’yü kendisine kelepçeler. İki aşık romantik bir gece geçirirler. Bu durum Necmiye halanın gözünden kaçmaz ve Öykü’yü geri göndermek için akılları durduracak bir plan yapar. Ancak hesaplamadığı bir şey vardır. Yaklaşmakta olan Ayaz’ın doğum günü! Bu kez büyük sürpriz Öykü’den gelecektir!

7 Yanıt

 1. aem dedi ki:

  çok güzel film ama biri öykü yani özge gürelin kılığına girmiş lütfen kimse yapmasın arkadaşlar siz bence çok akıllısınız hiç bir zaman bir delilik yapmayın ben sizin hiç bir zaman bir delilik yapmayacağınıza inanıyorum

 2. elif dedi ki:

  bence KİRAZ MEVSİMİ dünyanın en güzel dizisi

  • adem dedi ki:

   elif sana katılıyorum dünyanın en güzel dizisi her zaman izlerim arkadaşlar sizlerede öneririm

 3. İrem dedi ki:

  Sürekli Ayaz ve Öykü küsüyor barışıyor
  çok sıkıcı oldu . Hep aynı şeyler sıkıldım bir daha diziyi izlemeyeceğim .

 4. Sevil dedi ki:

  öncelikle bunu izlemeni tavsiye ederim neden mi Öykü nün ayaza bşr süprizi ve Önem hakkından gelecek Necmiye ayaz babası Önem e evlenme teklifi fragman izlemediyseniz 2.fragmanı nikahmemuru ve yüzükleri ve arkadaşları evleniyor bu bölüm

  • AKD dedi ki:

   Yok izleyecem zaten de, Şopar hala öyküyü evden göndermeye açlışıyormuş ya (30 yıl aradan sonra gelip böyle davranması ne alaka ise ..) orası saçma olmuş. Böyle birşey olursa öykü ayaz arası yine sorun ve barışma ile geçerse bu durum sıktıııı iiyice bundan sonrasında izlemem.. zaten önceki yorumumda bu şekilde idi. Ayrıca son birşey söyleyim bu dizi de herkes evlenir normal, Ama öykü ile ayaz evlenmezler . Çünkü ilginç bir senarist var..

 5. AKD dedi ki:

  Ben söylemiştim, Kötü birşeylerin olmadığı bölüm olmaz diye.. Bir hafta da aksi birşeyler olmasa en azından öykü ve ayaz konusunda.. önce dede ler çıktı 30 yıl aradan sonra hiç birşey olmamış gibi herşeye karışan.. Şimdi hala çıktı 30 yıl aradan sonra hiç birşey olmamış gibi birde bildiğin zır deli modelde… Benim anlamadığım izleyicilerin tepkisini alacak kişileri filme ekleyerek klasikleşen diziyi daha da monotonlaştırarak ne elde etmeye çalıştığınız. bizlerin yorumunun sizin için bir önemi yok diyelim düşen reyting lerden de mi ders çıkarmıyorsunuz.. filmi izlemeden daha fazla birşey yazmayacam ama bu hafta da dediklerim gibi çıkarsa bu dizi artık zaman ayırmaya değmeyecek bir dizi olacak benim için.. !!!