Kiraz Mevsimi 23. Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 23. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir. Öykü ve Ayaz barışacak mı? Kiraz Mevsimi dizisinde bu hafta heyecan dorukta!

Kızkulesi’ndeki sürpriz gece Ayaz ve Öykü aşkında beklenmedik gelişmelere neden olur. Ayaz eski hayatına dönmek için çabalarken, Öykü herkesten ve her şeyden uzaklaşır. Girdiği bunalım sonucu işinden olma, okulundan atılma tehlikesi yaşayan Öykü’nün kahramanı yine, onun telefonlarına dahi çıkmayan Ayaz olacaktır.

Mete, Şeyma’yı baba evine götürür. Ancak bu geri dönüş, özellikle Burcu için beklenmedik sonuçlar doğurur. Burcu-Emre’yle, Sibel- İlker’le bozuşurken; kadınlar bir kız gecesinde, erkekler de bir erkek gecesinde eteklerindeki tüm taşları dökerler.

Öykü, Ayaz’ın ona hala aşık olup olmadığını anlamak için, kız gecesinde Sibel’in ona verdiği taktikleri gün boyu uygular. Mete ise Ayaz ve Öykü’yü bütün gün birbirine kenetleyecek bir buluşa imza atar.

Bu arada Sibel, Burcu ve Öykü, yan yanayken eve, kimden geldiği belli olmayan özür mesajlı bir çiçek, herkesin kafasını karıştırır. Çiçeği yollayan gizemli kişinin ortaya çıkmasıysa, Öykü’nün hayatını birden bire değiştirecektir.

20 Yanıt

 1. öykü+ayaz=aşk dedi ki:

  1. fragmanı nerden iziyonuz 2. fragmanı izledim bende izlemek isteyenler için http://www.fox.com.tr/Kiraz-Mevsimi/bolumler buradan izleyebilirsiniz

 2. romina dedi ki:

  Gemzecim çiçekl9eri mete yolladıysa ayaz niye öyküyü gelip kaçırıyor.aslında bu dizinin en büyük hayranı benim

 3. gamze dedi ki:

  ben kiraz mevsiminin en büyük ama en büyük fanıyım ve her bölümünü büyük bir beyeniyle izliyorum ama artık ayaz ve öykü barışsın.Artık bira ilk bölümlerin heycanına dönsün öykü moda işini biraksin bence ayazın yanına gitsin…

 4. romina dedi ki:

  Ya hər saniye girip bakıyorum niye hala 2 fragman ortalıkda yok ya offffff

 5. ilknur dedi ki:

  kesin ayaz gönderdi o çiçekleri

  • gamze dedi ki:

   hayır mete yolladı o çiçekleri öyküyle ayazı barıştırmak adına

 6. romina dedi ki:

  Burak bənde öyleyim partlıyorum benim için tüm ayilem bakıyor hevesle cumertesini iple çekiyorum keşke barışsalar içimiz rahatlasaçok istiyorum reytinginin en çok olmasını istiyorumen çok seviyorum bu diziyi özge gürelcim,serkan çayoğlu dayğan gülügeç nilperi şahinkaya lütfen bize öyküyle ayazın arasınde nelerinnolucağını söyleyin lütfen size güveniyorum

 7. Burak dedi ki:

  Bugün günlerden daha pazartesi ama diziyi merak etmekten günleri geçiremiyormm 2. fragmanıı verinn artıkk !!!!!

 8. romina dedi ki:

  2 fragman nerede niye çıkmıyor bakliyorum aaaaaaauaaaaauaaaa

 9. oyku ve ayaz dedi ki:

  Yaa inşallah barışırlar

 10. Aşk dedi ki:

  Bence çiçəkləri Öykü nün babası gönderdi

 11. ayca dedi ki:

  çiçekleri kesin ayaz gönderdi

 12. bahar dedi ki:

  çok yakışıyorlar

 13. ayan dedi ki:

  Cox sevırem Kıraz Mevsımını barıwallar ınwallah

 14. romina dedi ki:

  Ben bu dizi için her şeyi yaparım ohhh barışıyorlar kesin barışıyorlar