Kiraz Mevsimi 38.Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 38.Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir.

“Bana eskisi gibi bakana dek, seni öpmeyeceğim…”

Atölyede çıkan yangın Ayaz ve Mehmet için hem yeni bir dönemin, hem de Ayaz ve Öykü’nün hayatının tam ortasına dalacak davetsiz misafirlerin habercisidir. Bir yandan izlendiklerini bilmeden evde sürdürdükleri evcilik oyunu, bir yandan Ayaz’ın Halası Necmiye’nin kötücül senaryoları ile herkesin psikolojisini çökertmesi Öykü’yü iyice bunaltır.

Nikah için başvuru yapan ve kimse duymadan bu işi halletmeye çalışan Ayaz ve Öykü arasında ise işler biraz karışır. Evlilik konusunda kararsızlık yaşayan Öykü Ayaz’dan zaman ister. Bu oyunu olabildiğince uzatıp işleri yoluna koymanın peşindedir. Öykü’deki tereddütlü gören Ayaz ise bir karar alır.

Şeyma öğrendiği haberi Mete’ye vermekte gecikmez. Ancak Mete’den hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Bu süreçte Şeyma’nın yardımına koşacak kişi ise Şeyma için tam bir sürpriz olur.

Yangını Önem’in çıkardığını düşünen Monica Mehmet’e şüphelerini anlatır. Önem’le konuşmaya giden Mehmet içinse yaptıkları bu konuşma her şeyin değişeceği ve dönüşeceği olaylara gebedir.

Ayaz için bir moral partisi vermeye karar veren İlker sadece erkeklerin katılacağı bu parti için özel bir organizasyon yapar. Ancak o gece sırlar ortaya çıkacak ve ortalık fena halde karışacaktır.

2 Yanıt

  1. kirazmevsimicandir dedi ki:

    Ama serkan cayoglu ona dicek bosey bulamiyorum. Bayiliyorum ona onu cooooooook seviyorummm

  2. kirazmevsimicandir dedi ki:

    Neden her bolumun sonunda kotu bir olay oluyo da ayaz ve oykunun hayatini degistoyo ki bi bolumunun bile guzel bittigini gormedim. Ama bu diziye baglandim. Resmen sinavlarima calisamiyorum. Kiraz mevsimini izliycem diye