Kiraz Mevsimi 20. bölüm özeti

Öykü kariyeriyle aşkı arasında bir tercih yapmak zorunda kalacak! Kiraz Mevsimi 20. bölüm özeti merakla bekleyenler için Kiraz Mevsimi sitemize eklenmiştir.

Öykü’nün moda evindeki ilk iş günüdür. Monika, tüm yetkileri ona vermiştir. Bundan haz etmeyen Önem, Öykü’ye karşı Şeyma’yı kullanır. İki arkadaş, uzun bir aranın ardından ilk kez yakınlaşırlar. Ayaz ve Mete, Derin’in açığını bulmak için onu yakından tanımak isterler. Erkekleri de toplayıp birlikte bir akşam yemeğine çıkarlar. Monika, Öykü’ye kariyeri için harika bir fırsat sunar. Öykü, eğer isterse İtalya’da eğitim görüp çalışabilecektir. Öykü, aşkı ve kariyeri arasında bir seçim yapmak zorundadır.

10 Yanıt

 1. bu dizinin hayranı dedi ki:

  bence aşkını tercih etsin çünkü onu bu kadar seven birini bırakıp gitmek hiç akıllıca olmaz öykü gitme kallll

 2. Polat dedi ki:

  21 bölümü sabırsızızlıkla bekliyoruz

 3. esra dedi ki:

  bence aşkı seçsin

 4. cemile dedi ki:

  öykü kesin italyayı seçer ama gitmez son anda vazgeçip döner benceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 5. hakkı dedi ki:

  ben senariste diyorum ki öykü aşkını değilde italyayı tercih ederse lütfen diziyi ekrandan kaldırın tamammı.reyding kırıyodunuz derin diye birini cıkarttınız bu filme heyecan katmadı bize öyküyle ayazın aşkı yetiyodu diziyi mahvettiniz şimdi 20. bölümü korkuyorum izlemeye senarist aklını başına topla böle olmaz.reydingleri düşürüyosunuz habriniz olsun diziyi biz izliyoz içine etmeyin.

 6. sevilay dedi ki:

  Aşkını seçmelisin

 7. Hasibe Çetin dedi ki:

  2. Fragmanını çok merak ediyorum ne zaman yayınlanacak aşığıyım kiraz mevsiminde o Yüzden soruyorum çok seviyorum Hayatım yani biterse bende biterim inşallah bitmez