Kiraz Mevsimi 7.bölüm fragmanı

Yaz aylarının en sevilen dizisi Kiraz Mevsimi her yeni bölümünde izleyicileri mest ediyor ve yeni bölüm fragmanı büyük merakla bekleniyor. Bu nedenle biz de Kiraz Mevsimi 7.bölüm fragmanı konumuzu açmış bulunuyoruz.

Özellikle gençleri dram ve kasvetli dizilerden kurtaran Kiraz Mevsimi yoluna romantik ve komik sahnelerle devam ediyor. Dizinin son bölümünde izleyicilerin beklentisini karşılayacak kadar çok ve güzel Öykü – Ayaz (ÖyAy, Öyaz veya Aykü) sahnesi varken, aynı zamanda Şeyma – Mete ve Burcu – Emre sahneleri de yer aldı.

Son bölümde Öykü’nün Ayaz’ı kıskanması ve bunu anlayan Ayaz’ın onu kıskandırmak için elinden geleni yapması eğlenceli sahnelerin ortaya çıkmasını sağladı. Senaristlerin yazdığı içi dolu replikler ve başrol oyuncularının her bölümde kendilerini geliştirmeleri dizinin her geçen bölümde daha da renkli geçmesini sağlıyor. Son bölümde belki de ilk kez Öykü Ayaz’ı kaybetmekten korktu diyebiliriz.

Daha önce Öykü’yü sevdiği ekrana yansıtılan Emre bu bölümde daha çok Burcu ile vakit geçirdi. İkilinin el falı ve at binme gibi komik ve eğlenceli sahneleri, Emre’nin de Burcu’dan hoşlanmaya başlaması izleyenleri memnun etmişe benziyor. Dizi üç kişinin aynı anda Öykü’yü seviyor olması diziyi klişeye doğru götürecekken bu yoldan dönülmesine biz de sevindik.

Belirgin kötülükler yaparak dizinin kötü karakteri olarak gösterilen Şeyma son bölümde izleyicileri biraz şaşırttı diyebiliriz. Geçmişte pekçok hata yapan genç kız bunun pişmanlığı içinde olduğunu ve Mete’yi sevmeye başladığını gösterdi. Mete’nin gerçekleri öğrendiğinde nasıl tepki vereceğini bilmiyoruz ancak bu bölümde Şeyma’ya karşı derin hisler beslemediği anlaşıldı. Mete muhtemelen Öykü ve Ayaz’ın birbirini sevdiğini anladı ve aradan çekilmek istedi.

Güzel sahnelerin ardından Ayaz’ın Şeyma’yı sıkıştırması üzerine Öykü tarafından dışarı çıkartıldı. Burada büyük bir itiraf yaşandı. Öykü Mete’yi artık sevmediğini haykırdı. Bu itiraf gerçek midir, yoksa Ayaz’ı Şeyma ile Mete’den uzak tutma amacıyla mı söylenmiştir önümüzdeki bölümde göreceğiz.

Kiraz Mevsimi fragmanı televizyonda yayınlandıktan saniyeler sonra sitemize eklenmektedir. Aynı şekilde Kiraz Mevsimi 7.bölüm fragmanı da hızlıca bu sayfadaki yerini alacaktır. Fragman yayınlanıncaya kadar sizlerde hem son bölümle ilgili yorumlarınızı hem de gelecek bölümle ilgili tahminlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki yorum formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Kiraz Mevsimi 7.bölüm fragmanı çıkıncaya kadar sizleri son bölümden karelerle başbaşa bırakıyoruz.

Kiraz Mevsimi 7.bölüm fragmanı

8 Yanıt

 1. zeynep dedi ki:

  öyku ve ayaz çok yakışıyorlar ama keşke gerçektede birlikte olsalar öyküy çok seviyorum ayazıda ikis çok yakışıyor şema cadolozu öykünün hayatından cık

 2. selinay dedi ki:

  kiraz mevsiminin oyuncularından öykü ve ayaza sevgilerimi iletiyorum

 3. DERYA dedi ki:

  kiraz mevsimi aşkın ve umudun mevsimidir. Öykünün dediği gibi! özge ve nilperi abla sizleri çok seviyorum…

 4. sibel dedi ki:

  kiraz mevsimi, ni ve oyuncularını cok seviyorum burdan onlara kucak dolusu sevgiler…

 5. zerda tuğce çabaş dedi ki:

  kiraz mevsimini çok seviyor sevetek her bölûmünü kaçırmadan izlerim öykü ile ayasa bayılıyorum inşalh birgün sizin setinize gelirim sizleri çok seviyorum

 6. Nihal G. dedi ki:

  Vay vay, Ayaz beyimiz neredeyse Öykü’ye ilan-ı aşk edecek :D Bir de özeti aksine Öykü Ayaz’ın peşinden koşuyor sanki? Ayaz kafasına koyduğu şeyi yapmış, Mete’ye herşeyi anlatmış. Şeyma bence ne yapar eder yine yırtar da Ayaz’la Mete’nin arası bozulmaz inşallah!

 7. yazaski dedi ki:

  Resimler çok güzel, diziyi tekrar izlemiş gibi oldum. Kiraz Mevsimi 7.bölüm fragmanı bugün çıkmaz ya! Fox biraz daha hızlı olsa keşke.