Kiraz Mevsimi 37.Bölüm Fragmanı

Kiraz Mevsimi 37. Bölüm Fragmanı her zamanki gibi web sitemizden TV ile aynı anda izlenebilir. Yeni bölümde Öykü ve Ayaz arasında yaşanacaklar büyük merak konusu hala. Ekranların en sevilen çifti Öykü ve Ayaz’ı yeni bölümde neler bekliyor? Dizinin hayranlarını merakta bırakmamak için dizi biter bitmez Kiraz Mevsimi 37. Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini alacaktır. İlgiyle izlenen dizi yeni bölümüyle 21 Mart Cumartesi akşamı saat 20.15’ten itibaren Fox ekranlarında olacak. Kiraz Mevsimi Fragman ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

TÜM DİZİ FRAGMANLARI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

190 Yanıt

 1. selin dedi ki:

  Vatanamillete hayırlı olsun

 2. arzu dedi ki:

  ozlemcim hic bizi kandirmaya calisma yemiyoruz bu numaralari

  • Özlem dedi ki:

   istersen inanma seni kandırmaya çalışmıyorum! adımı Özge Gürel falan koyup ben Özge’yim de demiyorum. bir insanın sete rastlaması gayet normal bir şey sonuçta onlarda uzayda çekilmiyor. Üsküdar Selimiye’de çekiliyor ve Öykü’nün evi de orada.. ister inan ister inanma ben doğru söylüyorum sonuçta.. Aras Aydın oradaydı buda gerçek! ayrıca Özge ve Serkan’la fotoğraf çekilenler nasıl çekiliyorsa, bende aynı şeklide sete rastlamış olabilirim. seni kandırınca elime bir şey geçmiyor! hiç işim olmaz yalanla..

 3. Özlem dedi ki:

  arkadaşlar az önce Öykü’nün evinin oradaydım şuan orada çekim yapılıyor! Aras Aydın yani Emre ile falanda karşılaştık ama Öykü-Ayaz’ı göremedim herhalde evin içindeydiler :/