Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 34. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir.

“Bazen küçücük bir an, hiç hesaplamadan, hiç düşünmeden söyledikleriniz hayatınızın akışını değiştirebiliyor oysa. Mesela sırlar gibi…” Bu sözlerin sahibi için yeni bir hayat başlar. Kim ve neden bu sözleri söylemiştir? Şeyma yaptığı hatanın bedelini fazlasıyla öderken, Meral Öykü ve Ayaz’ı karşısına alıp konuşur. Şu andan itibaren yalanmış, oyunmuş hepsi bitti! “Yeterince uzadı bu iş! Alın nikah gününüzü, düğün derneğinizi yapın güzelce, herkes sussun!” Tüm engeller kalkmış, iki aşık kavuşmak için gün saymaktadır. Ancak aralarındaki basit inatlaşma kızlar ve erkeklerin bir günlüğüne rol değiştirmesiyle sonuçlanır. İki taraf için de zorlu ama eğlenceli geçen günün sonu Mete’nin teklifiyle durum bir kez daha değişir. Bakalım, Mete ve Ayaz eski günlerdeki dostluklarına geri dönebilecekler midir?

3 Yanıt

  1. Kübra dedi ki:

    Hayır ÖZLEM benim bildiğim öyle değil makbule hanım evlendirelim Demiş ama Asena hanım daha erken Demiş ben Facebook ta görmüştüm

  2. Özlem dedi ki:

    o sözü Ayaz söylemiştir.. ve Makbule Kosif demiş zaten evlendirelim diye. Asena Bülbüloğlu söylemişti! oley sonunda evleniyorlar!

  3. hazal dedi ki:

    ayaz