Kiraz Mevsimi 33. Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 33. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir.

“Ayaz sen beni bir dinlesen! Felaketimiz olacaklar diyorum.” Öykü’nün panikle bahsettiği sürpriz misafirler kim?

Diğer taraftan Mete kirli bir oyunun içine girmiş, hırstan gözü dönmüş bir halde planlar kurar. Ayaz ve Öykü’nün ihtiyacı olan destek hiç beklenmedik birinden gelir. Mehmet, Ayaz’ın babası rolünü oynayacaktır. Peki niçin?

Ve kafeye bırakılan bebek ortaya bomba gibi düşer. Sebep olacak karışıklık ise Ayaz ve Öykü’nün evliliklerini tehlikeye düşürecektir.

9 Yanıt

 1. gtfb dedi ki:

  bugün kiraz mevsimi günü

 2. irem dedi ki:

  VE ÖYKÜNÜN BABAANNESİ AYAZI KABUL EDECEK

 3. irem dedi ki:

  bence şeyma yemekte herşeyi anlatacak

 4. Kübra dedi ki:

  Gizem bu gün kiraz mevsimi var derken 21 Şubat Cumartesi günü kiraz mevsimi var bir de kiraz mevsimimin 2. Fragmanı verilecek mi?

 5. Gizem dedi ki:

  Bugün kiraz mevsimi var ama 2.fragman hâlâ çıkmadı !!bu ne yağğ

 6. gözde dedi ki:

  of hep küsüyorlar bu seferde küsmesinler yeter artık izlemicem hep entrika hep entrika

 7. Özlem dedi ki:

  nasıl ya? evliliklerini? onlar bu bölüm evleniyorlar mı? benim aklıma nişan gelmişti! ya eğer öyle bir durum varsa bari bu sefer bozulmasın! hep bir tehlike var ilişkilerinde.. o bebek kafeye bırakılıyorsa bu yüzden Sibel İlker’e kızıyordu ama Öykü ile Ayaz’ın ne ilgisi var? orada Ayaz bebek kucağındayken Öykü’yü gösterip ‘bak ben bu kızla evleneceğim’ diyordu.. EVLENECEĞİM! ay gerçekten bu bölümde öyle bir olasılık var mı? of araları bozulmasın yine! :( :(

 8. 2. Fragman ne zaman dedi ki:

  Bu ne Biçim bir Özet insanın Kafasında bin bir türlü soru işareti bırakıp gidiyor ve son iki gün peki ikinci fragman ne zaman çıkıcak???