Kiraz Mevsimi 31. Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 31. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir.

“Beyni anlamak zordur” der doktor. “Bazen beynimiz kaza anında yaşadığı travmayla baş edilmek için unutmayı seçer.”

Öykü’nün Ayaz’ı unutması beynin bir oyunu mudur? Ayaz yıkılsa da pes etmez. Aşkını Öykü’ye tekrar hatırlatmak, birbirlerinin kaderi olduklarını kanıtlamak için birlikte yaşadıkları en özel anları yeniden hazırlar.

Diğer tarafta Mete geç kaldığı bir aşk için mücadeleye devam eder. Gerçek aşkın sınavı asıl şimdi başlamaktadır.

Akıl unutabilir her şeyi… Anları siler, anıları, içinde kaybolduğun gözleri, onun kalbini titreten gülüşünü unutabilirsin hatta… Ama kalp unutmaz, sevgi kaybolmaz… Diyen gerçek aşk mı kazanacaktır bu sınavı yoksa yalancı baharlar mı? Ayaz benzeri görülmemiş bir savaşın içinde “Beni seviyorsan hatırla” diye bağırır. Öykü’nün cevabı ne olacaktır?

8 Yanıt

 1. SERAP dedi ki:

  ÇOKGÜZEL

 2. fatmanur hilal dedi ki:

  öykü`nün cevabını merakla bekliyoruz

 3. Nesi dedi ki:

  Arkadaslar merhaba!
  Ben kac kez tekrar izleddim ve 1 2 sey gozume carpti. mesela siz bir izleyin 31 bolum 2 fragmani orada oyku taksi ile giderken kirmizi paltoda ve ayazda oyku ile konusuyor 37 saniyede iste orada ayazin paltosu siyah bir drapeden iste sonra ayazla oyku sariliyor. oykunun kime sarildigini gostermiyorlar ama o ayaz izleyin gorceksiniz. Sonra bence orada sarilirken oyku her seyide olmasa bir iki sey hatirlayacak. o yuzden sariliyor ve mete ile gitmeyecek. sizde izleyin goreceksiniz.

 4. kirazMevsimi öykayaz hayranı dedi ki:

  bence öykü her şeyi hatırlıyacak ayazın onu ne kadar çok sevdiğini kendisi için canını feda edeceğini görücek ve ayazın sorusuna seni seviyorum ve hatırlıyorum diyecek ve mete avucunu yalayacak öyküyle ayazı hiçbir gücün ayıramayacağını , öykünün kalbinin ayaz için, ayazın kalbinin öykü için attığını öykünün bir tek ayazı seveceğini anlayacak ve vazgeçicek. ve ayazla öykü eskisi gibi mutlu olacaklar. bizlerde asla umudumuzu kaybetmeyelim, çünkü nasıl olsa öykü ve ayazı hiçbir güç ayıramaz.

  • öykü ve ayaz hayranı dedi ki:

   evet o meteyi öllllllldürürüm gerekiyosa kimse ayıramaz öykü ve ayazı katılıyorum sana

 5. Öykü. dedi ki:

  BENCE ÖYKÜ HATILAYACAK!