Kiraz Mevsimi 29. Bölüm Fragmanı

Kiraz Mevsimi 29. Bölüm Fragmanı her zamanki gibi web sitemizden TV ile aynı anda izlenebilir. Yeni bölümde Öykü ve Ayaz arasında yaşanacaklar büyük merak konusu hala. Ekranların en sevilen çifti Öykü ve Ayaz’ı yeni bölümde neler bekliyor? Dizinin hayranlarını merakta bırakmamak için dizi biter bitmez Kiraz Mevsimi 29. Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini alacaktır. İlgiyle izlenen dizi yeni bölümüyle 24 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.15’ten itibaren Fox ekranlarında olacak. Kiraz Mevsimi Fragman ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

126 Yanıt

 1. Serra dedi ki:

  2.fragman çıksın artııkk!!!!!!

 2. ay dedi ki:

  Bence mete oykuden bosamiycak cunki babasinada soyledi oyku beni ayazi sevmeden sevmis ayazda biliyomus

  • Özlem dedi ki:

   geri zekalı bu Mete yaa.. Öykü’nün seni sevdiğini bile bile kızın o zamanlar en yakın arkadaşı Şeyma ile oldun ondan sonra Öykü’nün senin yolunu mu bekleyeceğini düşündün? Öykü’nün gözü önünde Şeyma’ya evlenme teklifi ettin daha Öykü’nün nasıl seni seveceğini düşünürsün.. Hem de Ayaz seni Şeyma konusunda o kadar uyarmışken.. Sen Şeyma diye tutturunca kimse sana daha karışmadı ve Öykü Ayaz’a aşık oldu.. Ayaz’da Öykü’ye.. onlar birbirlerinin iyi gününde kötü gününde yanlarında oldular, bir sürü şey yaşadılar o sırada sen Öykü’nün umurunda değildin! Siz birbirinizi seviyordunuz da Ayaz mı araya girdi? sen zaten Şeyma ile birlikteydin.. Öykü’nün duyduğu çocukluk aşkıydı ve platonikti, zamanla geçti.. Ama sen birbirini seven iki insanın arasına giriyorsun ve bu sana engel olmuyor! peki burada kim kötü? Ayaz mı, sen mi? Ayaz Öykü’nün senin için ağladığı zaman bile yanındaydı ve o sırada sen Şeyma’nın peşindeydin! Peki bu durumda Ayaz’a ne engel olabilirdi ki? Zaten sen Öykü’yü sevmiyordun şurada 2 bölüme kadar.. Ve şimdi de aradan çekil!

 3. öyaz dedi ki:

  Yorum yazın ne olucak mete boşanacak mı bulun ve bana haber verin ben çok araştırdım ama bulamadım lütfen bulurmuşsunuz romina hadi sende birşeyler yaz ya sen doğruyu söylüyorsun hani mete boşanmıyor diye bir yorum atmıştın ya onu nereden buldun

  • Romina (kiraz mevsimi) dedi ki:

   Yok biliyorum boşanıcak ayaz ve öykü için özetde de yazıyor

   • Özlem dedi ki:

    Romina sen tekrar yaz ya.. sen yazmayınca fikirlerini anlatan kimse olmuyor.. ve Mete gerçekten boşanacak mı? yani pürüzlük yapmayacak, vazgeçmeyecek değil mi?

   • leyla(kirazcan) dedi ki:

    romina sen hep yaz gercektente senin yazdigin dogru cikiyor

 4. kirazcan dedi ki:

  Kiraz Mevsimi 29. Bölüm Özeti
  kirazmevsimi-29-ozet
  Kiraz Mevsimi 29. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir.

  “Masal prensesleri de kıskanır…”
  Mete’nin evinde yaşanan kaza sonrası Ayaz kendini hastanede bulur. Ayaz’ın genç ve güzel doktor Gaye ile hastanede karşılaşması ve Gaye’nin Ayaz’a ilgisi Öykü’nün içinde kıskançlık fırtınaları esmesine sebep olur. Ayaz’ın kontrol bahanesiyle sürekli hastaneye gidip gelmesini tamamen yanlış anlayan Öykü hastaneyi birbirine katar.

  Doktor Gaye’nin Ayaz’ına göz koyduğundan emindir ve “Öyküsel Metotları” sayesinde Ayaz’ı geri almaya karar verir.

  Şeyma cephesinde ise beklenmedik olaylar gelişmektedir. Emre ile yakınlaşması ve Burcu’nun bunu öğrenmesi Şeyma ve Burcu arasında büyük bir gerilime sebep olur.

  Öykü’nün Mete ile hatıralarını biriktirdiği kutunun ortaya çıkması ve Meral’in kutuyu bulması Öykü, Ayaz ve Mete için yeni bir karanlığa açılan kapı mıdır yoksa her şeyin yoluna girmesini sağlayacak bir sihirli dokunuş mu?

  Mete ise kalbi ile dostu arasında kalmıştır. Öykü’nün boşanmak istemesi ve bu konuda üzerindeki baskının artmasıyla Mete boşanmayı kabul eder. Ancak Önem ve Bülent’in yaptığı teklif Mete’nin kafasını iyice karıştırır.

  Ve nihayet kar yağar. Bu kar Ayaz ve Öykü’yü yeniden kendi peri masallarının içine sürükler. Sihirli bir kürede sonsuza kadar mutlu yaşayacakları masala…

 5. kiraz dedi ki:

  Kiraz Mevsimi 29. Bölüm Özeti çıktı, tıklayın!
  http://fragmani.kirazmevsimi.com/kiraz-mevsimi-29-bolum-ozeti/

 6. öyaz dedi ki:

  2.fragmanı cikmis.süper ama mete inşallah boşanır boşanmazsa ne olur bilmiyorum pislik mete niye şimdi anladın öykünü seni sevdiğini neden öykü ayazla aşık olunca fark ettin hiç anlamadın mı öykünü seni sevdiğini ama boşanmasana ayaz öykü aşkı bitmez sen bunu bil mete öyküyle olamaz çünkü hiç yakışmıyorlar .Ayaz> Öykü aşkı kırmızı ip ile bağlı ve bu ip eşleşmede aralarına mete gibi bir bıçak girsede o ip kopmaz. Mal mete öykünün sevgisini yeni anlamış salak kız o kadar peşinde dolaşıyor sen farkında değilsin birde Burcu sana öykünün seni sevdiğini söylemiş şimdi böle ayazla öykünün arasıda kalirsin

 7. Oleeey dedi ki:

  2 fragman cikti!! Super bir Bölüm olacak!!

 8. kiraz dedi ki:

  Kiraz Mevsimi 29. Bölüm 2. Fragmanı çıkmıştır.
  http://fragmani.kirazmevsimi.com/kiraz-mevsimi-29-bolum-2-fragmani/

 9. ay dedi ki:

  2 ci fraqman yarin cikacakmis sabirli olub yarini beklicem baku dan yaziram

  • Özlem dedi ki:

   fragman çıktı zaten.. ben size olacakları söyleyeyim Mete ‘Öykü ilk beni seviyordu’ diyor. Ayaz iki kişi bir araya gelemiyorsa belki hiç gelemeyeceklerdir gibi bir şey söylüyor. Öykü ile Mete boşanmak için mahkemeye gidiyorlar fakat vazgeçme ihtimali olacak. İçinde ne yazdığını bilmediğimiz bir mektup gelecek ve Mete kararsız kalacak. O yüzden Ayaz mahkeme salonunda Öykü’ye ‘vazgeçmez değil mi?’ diyor, Öykü’de ‘yok canım niye vazgeçsin’ falan diyor. Fragmanın son ise sahnesinde Öykü ile Ayaz üstlerinde kostümlerle bir kürenin içinde dans ediyorlar ve bu bir kar küresi çünkü içinde kar yağıyordu. Büyük ihtimal bu bir hayal çünkü 1. fragmanda gördüğümüz kar yağan bir sahne vardı ve Öykü ile Ayaz orada hayal kurmaya başladılar. Fragmanda gördüğümüz ise Öykü ile Ayaz’ın hayali olsa gerek.. Şeyma ile Mete’nin arasındaki soğukluk tam hız devam ediyor.. (Emre ile Şeyma arasındaki yakınlığı öğrenen Burcu, Şeyma’ya yeni bir düşmanlık güdüyor ve bu fragmanda yok ama çok net bir tüyo)

 10. Sude dedi ki:

  Herkes 2. Fragman verilmiş diyooooo görenleeer lütfen anlatsıın bide sitenin ismini söylesin veee facebook taa fotolara bakın bölümle ilgili ve fragman20 saniyeymiş

  • busee dedi ki:

   Evet 2.fragmani gördüm ama hic bisey yok bosuna merak etmişim. Sadece dans ediyolar okadar 22sn:)

 11. ♥ÖYKÜ♥AYAZ♥ dedi ki:

  29.bölümde öykü ve mete ayrılıyorr yaşasın.Haaa bu arada feyste gördüm

 12. betúl dedi ki:

  Video yu merak ettim

 13. Hayraaaaaaan dedi ki:

  COK GÜZEL BIR BÖLÜM OLACAK! SABIRSIKLA CUMARTESI GÜNÜNÜ BEKLIYORUM.. BU DIZIYI COK SEVIYORUM..

 14. candan dedi ki:

  b güne kadar bütün bölüm güzeldi umsrım bu bölümde her zamanki gibi olur sevgilerimle candan:D

 15. kübraa dedi ki:

  kızlar ben 34. bölümde SEZON BÖLÜMÜ olduğunu duydum ama kırmızı renkli yazıyı okuyunca içim rahatladı bu dizi zaten öykü ve ayaz üzere kurulmuş bir dizi korkmayın böyle bir şey olmaz bi de derin in konuk oyunculuğu biittti artık böyle bir şey olmaz…. benim fikirler bu kiraz mevsimi yoğun izleyicileri dolayısıyla bitmezzzzzz korkmayın

 16. öyay ( öyaz) dedi ki:

  bence süper olacak

 17. @yç@ dedi ki:

  bence bu bölüm harika olacak
  Kiraz Mevsimi dizisinin yeni bölümünde Öykü, Ayaz’ı kıskandığı için kılıç değiştirecek ve Ayaz’a “salça” olan kadının peşine düşecek. Öykü’nün Kiraz Mevsimi 29. bölümde kıskançlığı nedeniyle yaptıkları da komik sahnelere yol açacak! Bunun yanında Kiraz Mevsimi 29. bölüm fragmanında Öykü, Mete’ye Ayaz’ı ne kadar sevdiğini haykırırken görülüyor. Öykü “Sanki Ayaz olmazsa bir daha nefes almayacakmış gibi oluyorum.” diyor. Mete de ona “Beni de böyle mi sevmiştin?” diye soruyor. Belki de dizinin yeni bölümünde Mete’nin de Öykü’ye karşı gerçekte ne hissettiğini öğrenebileceğiz.

  • öyay ( öyaz) dedi ki:

   bence de aynnn :)
   öykü&ayaz
   #kirazmevsimi#
   HAYRANIYIM

  • kirazcan dedi ki:

   bu dizi bir harika yayayayayayayayayyayayayayayayayayayayayayayaya
   KİRAZCAN
   öykü&ayaz
   HAYRANI
   #kirazmevsimi#

 18. öykü dedi ki:

  Çok güzel