Kiraz Mevsimi 28. Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 28. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir.

“Sen bu evcilik oyununu fazla ciddiye almaya başladın. Sen onun kocası değilsin!” Ayaz öfke içinde, Mete yanlış anlaşıldığı için üzgün, Öykü iki arkadaşın arasında en kötüsü de gazetecilerin önünde zor durumda kalmıştır. Bir de üstüne karakolluk olmuşlardır. İyi niyetle başlayan oyun herkesi hiç beklenmedik şekilde etkilemektedir. Değişmeyen tek şey Ayaz ve Öykü arasındaki derin bağdır. Şeyma ise eline geçirdiği fırsatı iyi değerlendirmiş Öykü’nün elindeki her şeyi almıştır. “Her zaman senden daha iyi olacağım” diye bağırır Öykü’ye. Öykü de kimsenin beklemediği bir şey yapar. Diğer tarafta iki deli aşık kendileri için yazılan kadere neşeyle, kimi zaman kızgınlıkla kafa tutmaktadırlar hala. Yüzük meselesi evcilik oyununun da sonu olur. Ancak tüm bu olanlar içinde kimse kafası karışmış Mete’nin ne hissettiğini fark etmez. Hatta Mete’nin kendisi bile.

9 Yanıt

 1. bilge dedi ki:

  insan video ile yapar

 2. Özge dedi ki:

  Adım Özge olduğu için çok şanslı olduğumu düşünüyorum…

 3. Özlem dedi ki:

  AZ ÖNCE 2. FRAGMAN YAYINLANDI! AYAZ İLE ÖYKÜ NEZATERE GİRİYOLAR! EN ÖNEMLİSİ DE AYAZ ÖYKÜYE ‘SENİN METE’YE OLAN HİSLERİN YENİDEN Mİ CANLANDI’ DİYOR! ÖYKÜ İSE CEVAP VERMİYOR! SONRA ŞEYMA ÖYKÜ’YE SEN HALA METEYİ SEVİYOSUN AYAZ’I KULLANDIN FALAN DİYOR.. METE ŞEYMA’NIN YANINDA ÖYKÜ’YE HADİ KARICIM GİDELİM DİYO!!! SONRA METE İLE ÖYKÜ YEMEK YAPARKEN AYAZ GELİYOR ‘OYUN BİTTİ, PERDE KAPANDI, SELAMINIZI VERİN!’ DİYE ÇIKIŞIYOR!!! EN KÖTÜSÜ BENCE METE ÖYKÜYE AŞIK OLMAYA BAŞLADI :(

 4. Özlem dedi ki:

  ya Mete bişe hisstemesin ya!! valla aşıkların arasına birilerine sokmalarından bıktım :( özellikle iyi arkadaşların arasını bozacak şekilde..

 5. ayay dedi ki:

  2ci fraqman ne zaman

 6. Kiraz dedi ki:

  Cok heycanli!! Seytan seyma!! Sen öykünun tirnagi bile olamazsin!!

  • Romina (kiraz mevsimi) dedi ki:

   Doğru hepiniz doğru söylüyorsunuz terifleyin diziyi

   • romina (kirazz mevsimi) dedi ki:

    Terifleyin değil tarifleyin olucak canım yaa :-\

 7. dilara dedi ki:

  Ayazz. İyiki nisanlaniyolar cok sagalun yaaaaaa