Kiraz Mevsimi 27. Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 27. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir. Ayaz Öykü’ye sürpriz hazırlamak isterken hangi engellerle karşılaşacak? Evcilik oyunu nasıl karışacak? Ayaz ve Mete karşı karşıya mı kalıyor? İşte yeni bölüm özeti!

Öykü benim için bambaşka. O bir kelebek gibi… Kanadında bir sürü öykü taşıyor. Masal kuşu gibi. Onunlayken her gün başka bir hikayenin başkahramanı oluyorsun.

Ayaz Öykü’yle ilişkilerine yepyeni bir boyut kazandırmak üzere büyük bir sürpriz planlar. Birlikte şehir dışına doğru yolculuğa çıkarlar. İşyerinde yaşadığı can sıkıcı gelişmelerle morali bozuk olan Öykü için de bu küçük tatil iyi olacaktır. Ancak yolda yaşadıkları aksilikler Ayaz’ın bütün planını alt üst eder. Ayaz tam herşeyi yoluna koymuşken, Mete’nin getirdiği haberler işlerin yeniden karışmasına sebep olur. Mete, Öykü’den şirketin geleceği için bir süre daha karısı rolünü oynamasını ister. Ayaz bu isteğe karşı çıkarken Öykü Mete’yi yüzüstü bırakmak istemez. Bu fikir ayrılığı, Ayaz ve Öykü için yeni bir inatlaşmanın başlangıcıdır. Oynadıkları evcilik oyunu Önem’in de hamlesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır.

4 Yanıt

  1. rabia sümeyye dedi ki:

    gerçekten bu diziyi çok seviyoruz. Ayaz ve Öykünün büyük bir hayranıyızzzzzzzzzzzz.cumartesiyi iple çekiyoruz onları çok seviyoruz.mete ve şeymayı hiç sevmiyoruzzzzzzzzzzzzz.

  2. Kirazcanlaar dedi ki:

    2 fragman da ciksa keske! <3

  3. Kirazcanlaar dedi ki:

    OLAMAZ!! YA SIZ ÖYKÜ VE AYAZ SINIZ! Artik barisin :( SIZ cok yakisiyorsunuz.. Kiraz mevsimi hayrani.