Kiraz Mevsimi 26. Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 26. Bölüm Özeti yeni bölümde yaşanacakları merak eden izleyiciler için eklenmiştir. Öykü’nün babası için düzenlediği evlilik oyunu işleyecek mi? Mete, Öykü ve Ayaz’a zor zamanlarını atlatmaları için yardımcı olacaktır. Kemal ortaya çıkan mutluluk tablosundan çok etkilenerek yeniden bir araya topladığı ailesinin sevincini yaşayacaktır; ancak bu mutlu tabloya çocuklarının iyiliği için uzak durmak zorunda kalır.

Sibel ve İlker bir yandan Öykü’ye yardım ederken diğer yandan kendi çocuklarının cinsiyetini öğrenmenin heyecanını yaşayacaklardır.

Evlilik oyununu bozmak isteyen Önem, oğluyla ters düşerek yaptığı yanlışla yüzleşmek zorunda kalır.

Şeyma, Öykü’nün babasına karşı olan zaafını kullanacak ve ona evlilik oyununu anlatmakla tehdit ederek Öykü’nün başarısını elde etmeye çalışacaktır. Yaptığı yeni çalışmalarla Önem ve Olcay’ın gözüne giren Şeyma, Öykü’nün sözleriyle kendine gelecek.

Bülent’in teklifiyle yeni işine ayak uydurmaya çalışan Emre, Burcu’dan yardım alarak onu da yeni hayatına alıştırmaya çalışacaktır.

Ayaz, annesine koşarken yetişemediği evlilik oyunu yüzünden kırdığı Öykü için yeni sürprizler hazırlayacaktır. Öykü, hiç görmediği kadar cesur ve romantik Ayaz’a bu sefer inanacak mı?

7 Yanıt

 1. zehra selin dedi ki:

  gençler kiraz mevsiminin 26. bölümün 2. fragmanını izlediniz mi?

  • senanur dedi ki:

   evet ya süper orada diyor ki öykü acar bugüne kadar tek evlenmek istediğim kadınsın

 2. kirazcannn dedi ki:

  Ayaz, annesine koşarken yetişemediği evlilik oyunu yüzünden kırdığı Öykü için yeni sürprizler hazırlayacaktır. Öykü, hiç görmediği kadar cesur ve romantik Ayaz’a bu sefer inanacak mı?

 3. Kirazci Kiz dedi ki:

  Ozet icin tesekkurler oncelikle.
  Oykunun babasi bi an once gitsin Ayazla Oyku barissin. onlari ayri gormeye dayanamiyoruz

 4. defne gül dedi ki:

  bence inanması lazım

 5. Fatma Toptaş dedi ki:

  çok güzel bir özet saolun