Kiraz Mevsimi 23. Bölüm 2. Fragmanı

Kiraz Mevsimi 23. Bölüm 2. Fragmanı dizinin merakla bekleyen fanları için hızlı birşekilde eklenmiştir. Fox ekranlarının sevilen dizisine heyecan bu hafta had safhada! Öykü ve Ayaz’ın arası düzelecek mi? Sevilen çifti neler bekliyor? Kiraz Mevsimi 23. Bölüm 2. Fragmanı için yazımızın sonuna eklenmiştir.

11 Yanıt

 1. eyül dedi ki:

  çok mükemmel ve çok şahane

 2. mücahit dedi ki:

  öykü ayaz birbirine yakişmi

 3. romina dedi ki:

  Lütfen fragmanları biraz annayışlı çekərmisiniz annamıyoruz.ama bi şeyi çok güzel anlıyorum ayaz öykü bir birilerine ait olucaklar.görüceksiniz aynı bölümlər yenidən geliyor.oh bakınca bu bölümün fragmanına biliniyor ki güzel komik ve çok romantik bi bölüm olucak aşka ait yani.her şey çok güzel olucak hər şey dönüyor geri.Aslında bi şiir yazdım ben bakın.
  Sende gördüm mutluluğu
  Sende gördüm aşkın hazlarını,güzelliyi,hayatı,
  Aşkın kalbini sevincini
  Sende gördüm aşkın gereğini.

 4. nermin dedi ki:

  insallah barisarlar……evt hic ayrilmasinlar……Hep Oyku Ayaz olaraq kalsinlar….Sizce Ayaz Oykusuz,Oyku de Ayazsiz yapa bilir mi?????

 5. sude dedi ki:

  Ya hiç ayrilmayin hep böyle kalın

 6. mustafa dedi ki:

  başarılar dilerim

 7. romina dedi ki:

  Kesin barışıyorlar əli əline kapaıı oluyosa atğrtık öykü yine ayazın oluyo hər şey aynı oluyorşey hemde öyküyü biri tutub vurmak istiyor ayaz onu kurtarıyorrrr……………….!!!!!!!!!!!hər şey çok güzel olucakkkhər şey yorumlarınızı beklerim

 8. fidan dedi ki:

  sagolun ya axir ki 2-ci fraqmani da cikdi

 9. fidan dedi ki:

  ohhhhhhhhhhh be rahatlasdim bir az