Kiraz Mevsimi 19. bölüm özeti

Kiraz Mevsimi 19. bölüm özeti aşağıda yayınlanmıştır. Öykü Monika Sessa’nın tasarımlarında değişiklik yaptığı için sıkıntılarla karşılaşacak. Ayaz ve Derin ise ona yardımcı olmak için adeta yarışacak. Ünlü fotoğrafçı Derin’le çalışmaya başlayan Öykü büyük bir iş almış ve lise konseptiyle oldukça güzel bir iş çıkarmıştı. Ancak Öykü özgün tasarımları beğenmemiş ve eline makası alarak üzerlerinde değişiklik yapmıştı. Öykü yeni bölümde bunun bedelini nasıl ödeyecek! İşte Kiraz Mevsimi dizisinin 19. bölümü için merakla beklenen özet!

Öykü’nün sürpriz bir misafiri vardır: Monika Sessa! Öykü, onun tasarımlarını değiştirmenin bedelini ödemekle karşı karşıyadır. Öykü’nün en büyük destekçisi yine Ayaz olur. Ayaz’la Derin, Öykü’ye yardım etmek için kıyasıya bir yarış içine girerler. Şeyma, yaşadığı zorlu zamanların ardından küllerinden yeniden doğar. Mete’ye karşı eski ilgisi olmayan Şeyma, artık Önem’in kanatları altındadır. Değişim rüzgarları Şeyma için esmeye başlar. Monika’nın gelişiyle Öykü ve Önem düşmanlığı yeni bir boyut kazanır. Monika’nın Öykü’yle ilgili verdiği son karar, herkesi şoke eder.

4 Yanıt

 1. İSKA dedi ki:

  bilir misiniz arkadaşlar bu dizide bir özelik var. Her bölümde ayri ayri macera ve sevgi. Çok insanın içini ferahlatan bir dizi baktıkca bakasın geliyor. Çok begendim. yine de harikasınız.

 2. ilayda günaydın dedi ki:

  Harika ben bu özeti çoooook beğendim :D
  :) >3

 3. ilayda günaydın dedi ki:

  harika yani, ben zaten bu diziyi çok severim bende bi aralar kiraz mevsimi ne zaman başlıycak diye sormuştum ve işte o an başladı sorduğum anda izledim izledim izlemeye devam ettim televizyonda izliyorum ama yinede bir kere değil 2-3 kere izliyorum ve ben öykünün güzel olduğunu ve ayazın ne kadar yakışıklı olduğunu öğrendim her zaman bu diziden eksik kalmıycam bu dizinin sonucunu belirleyene kadar izlemeye devam edicem ve bu diziden sonuç olarak kiraz mevsimi aşkın mevsimidir kısadır ama en güzelidir yani bunu öğrenmiş oldum sizede tavsiye ederim bu diziyi izlemeniz için ve her zaman sonuç olarak kiraz mevsimi aşkın mevsimidir kısadır ama en güzelidir diye hatırlayın.
  Kısacası ben bu özetten önemin hiç iyi biri olamayacağını ve sadece zengin olduğu için kafasına göre çalışıyor bunu çıkardım sonuç olarak umarım sizde anlamışsınızdır

 4. Melike arslan dedi ki:

  Kiraz mevsimi 2. Bölüm fragmanını hemen gösterin
  Ayaz ve Öykü’ ye hayranım