Kiraz Mevsimi 18.Bölüm Özeti

Öykü ve Ayaz birbirlerini çok seviyorlar ve onları ayırmaya kimsenin gücü yetmeyecek gibi görünüyor, özellikle de fotoğrafçı Derin’in. Bu hafta fragman henüz hazırlanmadı ancak Kiraz Mevsimi 18. bölüm özeti sayfamızda. Peki fenomen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Bildiğiniz gibi son bölümde Derin bir iş almış ve Öykü’yü çağırmıştı. Aldıkları iş Monika Sessa adında ünlü bir markaya ait. Öykü bu markanın kıyafetlerinin çekimi için yine hayal gücünü çalıştırır ve bir konsept tasarım hazırlar, hem de kendi okuduğu lisede! Bu çalışmalarında ona her zamanki gibi Ayaz yardımcı olur ancak bu Derin’in pek de hoşuna gitmez. Peki Derin bu durumda ne yapacaktır? Birbirini çok seven ve uzak duramayan bir çiftle karşı karşıyadır! Ayaz ve Derin bu bölümde ilk defa Öykü için bir rekabete girişecekler.

Öykü’nün geçmişiyle ilgili açıkladığı bir konu Ayaz’ı çok etkileyecek ve harekete geçirecektir. Çok etkilenen Ayaz Öykü’ye nasıl bir güzel sürpriz hazırlayacak acaba?

Son bölümde Mete ile tartışan ve çok sinirlenen Şeyma ani bir karar alacak ve artık kendi başının çaresine bakmaya karar verecek. Ancak genç kadın çok ağır bir bedel ödeme riskiyle yüzleşecek.

11 Yanıt

 1. raziye dedi ki:

  ayaz benim aşkım derin ise maydonoz kafalı kuru üzüm

  • fadime dedi ki:

   ayaz çok yakışıklı ama derin de ne oluyor. öykü ayazın.

 2. fadime dedi ki:

  ayaz ve öykü çok uyumlular. derin ise hiç birşey……………………….

 3. raziye dedi ki:

  ayaz çok yakışıklı ama derin de ne oluyor. öykü ayazın.

 4. İSKA dedi ki:

  Çok sabırsızlıkla bekliyorum ne olacak diye ama yinede çok güzel bir bölüm bizi bekliyor. Hayranlıkla izliyoruz. Bende istemiyorum dizinin final yapmasını çünki yonetmen çok başarılı ve de Öykü ile Ayaz bir biriyle hayatda gerçekten beraber olsalar ne güzel olur çünkü biz fanlarıyız.

 5. sıla dedi ki:

  ayaz ve öykü çok yakışıyosunuz derin sizi ayıramaz çünkü sen ayazla ayrıllamasınız ve bu dizi benim her şeyim nolur final olmaaaaa :)

 6. öznur cemre dedi ki:

  İNŞALLH YAZ REKABETİ KAZANIR . ÖYKÜ VE AYAZ HİÇ AYRILMAZLAR DİYE UMUT EDİYORUM İNŞALLAH OLUR <3 <3 <3 <3

 7. sevgi hevidar dedi ki:

  ama fragman da bir türlü çıkmadı ya!

 8. ılgın dedi ki:

  derin asla asla öykü ve ayaz ı ayıramayacak bu olmayacak

 9. canan dedi ki:

  ah keşke fragmanını izleyebilsem

 10. gamze dedi ki:

  bu bölüm güzele benziyo gerçi her bölüm güzel ama bu bölümde güzel gibi derinden nefret ediyorum onun ayazdan rahatsız olması güzel bişey