Kiraz Mevsimi 17.Bölüm Özeti

Fox ekranlarının fenomen dizisi için Kiraz Mevsimi 17.Bölüm Özeti çıktı, biz de merakla bekleyen izleyiciler için hemen ekliyoruz. Yeni bölümde en çok merak edilen konu Öykü ve Ayaz’ın durumu. Son bölümde Öykü Ayaz’a kızarak Derin’in kapısına gitmişti ve beklendiği gibi iş teklifini kabul edecek. Öykü kendisinden gizli iş ayarlayan Ayaz’a kızgındır ve kendince haklıdır. İşin ilginci Ayaz da kendisini haklı görmektedir. Bu nedenle birbirleriyle konuşmazlar.

Kiraz Mevsimi yeni bölümünde kızlar grubu erkekler grubuna karşı! Öykü, Burcu ve Sibel ile birlikte bir plan yaparlar. Ancak Ayaz, Emre ve İlker de benzer bir plan yapar. İki taraf da karşı cinsten uzaklaşıp eğlenmeye karar verirken yine çok eğlenceli sahneler bizlerle olacak.

Resmi olarak yayınlanan Kiraz Mevsimi 17.Bölüm Özeti ise şu şekilde:
Ayaz’a sinirlenen Öykü, Derin’le çalışmaya başlar. Ayaz da Öykü de kendini haklı görmektedir. İkisi de birbiriyle konuşmaz. Mete’yi, Gizem’e kaptırdığını düşünen Şeyma, Gizem’le ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşır. Öykü, Burcu ve Sibel plan yaparlar. Uzaklara kaçıp, erkekler olmadan dağıtıp eğlenmek isterler. Aynı planı Ayaz, Emre ve İlker de yapar. Kadın dayanışması ile erkek dayanışması karşı karşıyadır.

2 Yanıt

  1. sıla dedi ki:

    sizi çok seviyorum ayaz abi çok yakışlısınız öykü abla sizde çok güzelsi ben sizi seviyorum

  2. yasemin dedi ki:

    cok guzel olmus tesekurler bilginiz icin sizi seviyorum <3