Kiraz Mevsimi 15.Bölüm Özeti

Kiraz Mevsimi 15.Bölüm Özeti merakla bekleyenler için yayınlandı. Moda ve tasarım konusunda oldukça yetenekli olan Öykü evini kurtarmak adına büyük bir defile hazırlamaya kalkışmış, Şeyma ve Olcay’ın oyunlarına rağmen başarılı olmuştu. Ancak defilenin sonunda yaşanacak olaylar ne yazık ki herşeyi mahvedecek. Bakalım düştüğü durumdan Ayaz’ın da yardımıyla nasıl kurtulacak. İşte Kiraz Mevsimi yeni bölüm özeti!

Öykü, çizimleri değiştirip, defilesini baltalayanın Şeyma olduğunu öğrenir. Öfkesine hakim olamayan Öykü, zararlı çıkar. Bütün defile, Öykü ve Şeyma’nın kavgasına herkesin şahit olmasıyla mahvolur.

Evini geri alamayan Öykü, başka bir kötü haberle sarsılır. Çıkarıldıkları evlerine yeni kiracılar taşınır. Ayaz ve Öykü, kiracılardan kurtulmak için türlü oyunlar kurarlar.

Öykü, defilede olanlar için Önem’den özür diler. Öykü’yü affetmeye niyeti olmayan Önem’in ise başka bir planı vardır. Kiraz Mevsimi yeni bölümü Cumartesi akşamı sizlerle olacak!

7 Yanıt

 1. OYKU dedi ki:

  OYKU AYAZ SIZI COK SEVIYORUM .BU DIZI HIC BITMESIN .KIRAZ MEVSIMI 36 BOLUM YAYINLANMADI .NEDEN

 2. serap dedi ki:

  şeyma çok kötü birisi hep öyküyü kıskanıyoo öykü ile ayaz çok yakışıyolar mete hep şeymeyı koruyo ama çok yanlış yapıyoo bu filmin sezonunda neler olacagını çok ama çok merak ediyorum :)

  • OYKU dedi ki:

   SERAP HAKLISIN BEN OYKU VE AYAZIN YERINE OLSAYDIM METE VE SEYMANI OLDURURDUM

 3. derya dedi ki:

  ayaz öykü çk yakışıyorlar gerçek hayttada sevgili olsalar çok yakışıyolar kiraz mevsimi çok güzel bir dizi

 4. yagmur : d berrak dedi ki:

  Kiraz mevsimi Öykü Ayaz cok yakısıyosunuz hiç bozulmasın, Özge abla cok guzelsın Ayaz abı cok yakısıklı

 5. ... dedi ki:

  Arkadaşlar ya ben bu diziyi çok ama çok seviommmm